For ordering and conditions of sale click here.
Voor bestellen en verkoopvoorwaarden klik hier.
Robin, Harry Robin (1992). The Schientific Image. From Cave to Computer. Abrams. isbn 0810938235 — 239 pp. cloth, dj, insides clean and tight € 20
Agricola, Georgius Agricola (1556, 1912/1950/1986). De re metallica. Dover. isbn 0486600068 — 638 pp large octavo paperback insides clean and tight € 35
Arnold, V. I. Arnold (1978, 1989). Mathematical methods of classical mechanics. Springer. isbn 0387968903 3540984038 — 2nd edition 516 pp. hardcover, no dj as issued, bumped lightly € 30
Arnold, V. I. Arnold (1978). Mathematical methods of classical mechanics. Springer. isbn 0387903143 3540903143 — 462 pp., worn hardcover, no dj as issued, ex-lib, otherwise insides clean, acceptable, € 10
Berkson, William Berkson (1974). Fields of force. The development of a world view from Farady to Einstein. Routledge & Kegan Paul. isbn 0710076266 — 370 pp. hardcover, no dj., discolored, insides clean and tight, € 60
Bohm, David Bohm (1998). On creativity. Routledge. isbn 0415173957 — 125 pp., hardcover (minor wear), no dj as issued, insides clean and tight, € 50
Born, Max Born (1921). Die Relativitätstheorie Einsteins und ihre physikalischen Grundlagen Verlag von Julius Springer. — zweite Auflage, 261 blz. cloth, used, insides clean € 35
Bose , D. M. Bose, S. N. Sen & B. V. Subbarayappa (Eds) (1971). A concise history of science in India. New Delhi: Indian National Science Academy. — xvii + 690 p., cloth, no dj, name on cover page, otherwise insides clean and tight, € 50
British Rheologists' Club (1949). The principles of rheological measurement. Report of General Conference, Bedford College, University of London, October 1946. Thomas Nelson and Sons. — 214 pp cloth, stamp on free frontpage, otherwise insides clean and tight, € 25
Bupp, Irvin C. Bupp & Jean-Claude Derian (1978). Light water. How the nuclear dream dissolved. Basic Books. isbn 0465041078 — 241 pp., hardcover, dj one tear, insides clean and tight € 10
Burns, Tom R. Burns & Reinhard Ueberhorst (1988). Creative democracy. Systematic conflict resolution and policymaking in a world of high science and technology. Praeger. isbn 0275929574 — 179 pp cloth, no dj, mint € 20
Casimir, A. Sarlemijn (Red.) (1984). Tussen academie en industrie. Casimirs visie op wetenschap en research-management. Meulenhoff Informatief. isbn 9029098848 — 250 blz. paperback, restantmerk, overigens pagina's schoon en strak — € 12
Copp, Newton H. Copp & Andrew W. Zanella (1993). Discovery, innovation, and risk. Case studies in science and technology. MIT Press. isbn 0262531119 — 425 pp. paperback, insides clean and tight — € 25
Coyne, R. D. Coyne, M. A. Rosenman, A. D. Radford, M. Balachandran & J. S. Gero (1990). Knowledge-based design systems. Addison-Wesley. isbn 0201103818 — 567 pp., oversized octavo hardcover, dj, near mint € 50
Crick, G. Crick (1981/1982). Life itself. Its origin and nature. Macdonald. isbn 0356077365 — 192 pp., halfcloth, dj just a bit sunned?, insides clean and tight, € 15
Dally, Ann Dally (1996). Fantasy surgery, 1880-1930: With special reference to Sir William Arbuthnot Lane. Amsterdam: Rodopi. isbn 9042000261/9042000260 — 359 pp., cloth, dj minor shelfwear, insides clean and tight, € 40
Defossez, L. Defossez (1946). Les savants du XVIIe siècle et la mesure du temps. Lausanne: Édition du Journal Suisse d'Horlogerie et de Bijouterie. — first printing 341 pp. + 44 photographic plates, cloth, no dj, ex-library stamp on back of title page, otherwise quite amazingly near mint, € 80
Dowson, Duncan (1979). History of tribology. Longman. isbn 0582447664 — 677 pp. hardcover large octavo, ex-lib marks on title page, otherwis clean and tight, € 30
Earman, John C. Earman, Clark N.Glymour & John J. Stachel (Eds) (1977). Foundations of space-time theories. The Andover Conference. Minnesota Studies in Philosophy of Science, Volume VIII. University of Minnesota Press. isbn 0816608075 — 459 pp., 1st, cloth, no dj as issued, insides clean and tight — € 75
Eddington, Arthur S. Eddington (1920/1935). Space Time and Gravitation. An outline of the General Relativity Theory. Cambridge at the University Press. — reprint 1935, 218 pp. cloth, no dj, insides clean and tight, € 15
Eddington, Sir Arthur Eddington (1935). New pathways in science. Cambridge University Press. — 1st edition, 333 pp. cloth, no dj, insides clean and tight, € 15
Flammarion, Gabrielle Camille Flammarion & André Danjon (1964). The Flammarion book of astronomy. George Allen and Unwin. — 3rd printing 1967, 670 pp., foldout plates, quarto, cloth, shelfwear, insides clean and tight, € 15
Forbes, R. J. Forbes (1959). More studies in early petroleum history 1860-1880. Brill. 199 pp. cloth, large octavo, no dj, spine sunned just a little bit, insides clean and tight € 25
Forbes, R. J. Forbes & D. R. O'Beirne (1957). The technical development of the Royal Dutch/Shell 1890-1940. Brill. — 670 pp., large octavo, cloth, no dj, insides clean and tight, € 15
Fraassen, Bas C. van Fraassen (1970). An introduction to the philosophy of time and space. Random House, lccc 70-92829 — 225 pp. cloth, no dj, insides clean and tight, € 20
Galileo, Maurice A. Finocchiaro (1980). Galileo and the art of reasoning. Rhetorical foundations of logic and scientific method. Reidel. isbn 9027710945 — 478 pp., cloth, dj spine somewhat browned, free front endpaper clipped, insides clean and tight, € 80
Gispen, Kees Gispen (1989). New profession, old order. Engineers and German society, 1815-1914. Cambridge University Press. isbn 0521371988 — 357 pp. cloth, dj some wrinkles, insides clean and tight, € 40
James Gleick (1992). Genius. The life and science of Richard Feynman. Pantheon. isbn 0679408363 — 352 pp. signed by the author. cloth, dj, near mint € 30
Greenberger, Daniel M. Greenberger & Anton Zeilinger (Eds.) (1995). Fundamental Problems in Quantum Theory: A Conference Held in Honor of Professor John A. Wheeler. Annals of the New York Academy of Sciences Vlume 755. isbn 0897669223 — 908 pp. pb near mint € 30
P. H. Gregory (1973). The microbiology of the atmosphere 2nd edition. Leonard Hill Books. A plant science monograph. isbn 0249441101 — 377 pp. hardcover dj near mint € 60
Haque, C. Emdad Haque (1987). Hazards in a fickle environment: Bangladesh. Kluwer Academic Publishers. isbn 0792348699 — 380 pp., hardcover, near mint € 50
Hawking, S. W. Hawking, & W. Israel (Eds) (1979). — General relativity. An Einstein centenary survey. — Cambridge University Press. isbn 0521222850 — 919 pp. cloth, gilt, dj, minimal shelfwear, otherwise near mint, — € 40
Hoyle, Fred Hoyle & N. C. Wickramasinghe (1978). Lifecloud. The origin of life in the universe. London: Dent. isbn 0460043358 — 189 pp., cloth, dj, insides clean and tight (inserted clipping from Scientific American August 2001: David F. Blake and Peter Jenniskens: The ice of life.) € 25
Hoyle, Fred Hoyle & N. C. Wickramasinghe (1979). Diseases from space. London: Dent. isbn 0460043579 — 196 pp., cloth, dj usual shelfwear, insides clean and tight € 25
Hoyle, Fred Hoyle & N. C. Wickramasinghe (1981). Evolution from space. London: Dent. isbn 0460045350 — 176 pp., hardcover, dj usual shelfwear, insides clean and tight € 25
Hoyle, Fred Hoyle & Chandra Wickramasinghe (1993). Our place in the cosmos. The unfinished revolution. London: Dent. isbn 0460860844 — 190 pp., cloth, dj, near mint, € 25
Jeans, Sir James Jeans (1908/1925/1958). The mathematical theory of electricity and magnetism. Cambridge ate the University Press. — 1958 reprint of fifth edition 1925, pp 652, cloth, no dustjacket, insides clean and tight, acceptable € 20
Jeffreys, Harold Jeffreys & Bertha Swirles Jeffreys (1946). Methods of mathematical physics. Cambridge at the University Press. — first edition, 679 pp., (faded) cloth , no dj, ex-library, otherwise insides clean, € 15
Kley, K. van der Kley en W. de Vries (1945). Gidsgesteenten van het Noordelijk Diluvium. Meppel: Boom. — 191 blz. linnen, geen omslag, ex-lib maar kennelijk nooit gelezen, € 10
Kranzberg, M. Kranzberg & C. W. Pursell, Jr. (Eds.) (1967). Technology in Western civilization. Volume I, II. Oxford University Press. lccc 67-15129 — 802 + 772 blz. cloth, no dj’s, insides clean and tight € 60
Kroes, Peter Kroes (1985). Time: Its structure and role in physical theories. Reidel. isbn 9027718946 — 227 pp cloth, dj discolored, insides clean and tight, — € 50
Lang, Kenneth R. Lang & Owen Gingerich (Eds) (1979). A source book in astronomy and astrophysics, 1900-1975. Harvard University Press. isbn 0674822005 — xx + 922 pp. quarto, cloth, dj, one tear, insides clean and tight, very good € 30
Mach, Ernst Mach (1893/1960). The science of mechanics: A critical and historical account of its development. La Salle: Open Court. — 634 pp. cloth, no dj, name stamped on free front paper otherwise insides clean and tight, — € 60
McCormmach, Russell McCormmach (2004). — Speculative truth. Henry Cavendish, natural philosophy, and the rise of modern theoretical science. — Oxford University Press. isbn 0195160045 — 258 pp. hardcover, dj — € 25
Newton, Sir Isaac Newton (1726/1729/1734). Principia. Vol. I The motion of bodies. Vol. II The system of the world. Motte’s translation revised by Cajori. University of California Press. isbn 0520009282 0520009290 &mdash 680 pp. paperbacks, spines unbroken, light shelfwear, insides clean and tight € 30
Noble, David F. (1977). America by design. Science, technology, and the rise of corporate capitalism. Knpf. Second printing 1979. isbn 0394499832 — 384 pp. halfcloth, dj, insides clean and tight, € 20
Pauling, Linus Pauling & E. Bright Wilson (1935). Introduction to quantum mechanics. With applications to chemistry. McGraw-Hill. — 1st printing, 468 pp. cloth, name on front endpaper, occasional marks in pencil, € 20
Petroski, Henry Petroski (1982). To engineer is human. The role of failure in successful design. St Martin's Press. isbn 0312806809 — 247 pp. small octavo, cloth, dj, insides clean and tight, € 10
OTA (1988). SDI. Technology, survivability, and software. Princeton University Press / Office of Technology Assessment. isbn 0691077479 — cloth, small quarto, 281 pp., no dj as issued?, insides clean and tight (also available free as pdf) € 50
Rochlin, Gene I. Rochlin (1979). Plutonium, power, and politics. International arrangements for the disposition of spent nuclear fuel. California University Press. isbn 0520038878 — 397 pp. cloth, dj spine sunned, otherwise excellent, insides clean and tight, € 25
Shrader, K. S. Shrader-Frechette (1980). Nuclear power and public policy. The social and ethical problems of fission technology. Reidel. isbn 9027710805 — 176 pp. paperback (Pallas edition), spine unbroken, insides clean and tight € 30
Skolnikoff, Eugene B. Skolnikoff (1993). The elusive transformation. Science, technology, and the evolution of international politics. Princeton University Press. isbn 0691086311 — 322 pp. cloth, dj, € 20
Williams, I. G. (1972). Tumours of childhood. A clinical treatise. William Heinemann Medical Books limited. isbn 0433363851 — 1st 169 pp., hardcover, dj slight wear, insides tight and clean, € 40
Yeomans, D. K. Yeomans (1991). Comets. A chronological history of observation, science, myth, and folklore. Wiley Science Editions. isbn 0471610119 — 485 pp. oversized octavo, cloth, dj, insides clean and tight, € 15
Ziwet, Alexander Ziwet (1893/4). An elementary treatise on theoretical mechanics. Part I Kinematics. Part II Introduction to dynamics; statics. Part III Kinetics Three volumes. Macmillan and Co. — first edition 1893 (I, II) & 1894 (III), 181 + 183 + 236 pp. hardcovers, ex lib? (no stamps inside), ex libris (O. Bottema) on back of frontplates, insides clean and tight € 150
C. D. Andriesse (1993). Titan kan niet slapen. Een biografie van Christiaan Huygens. Contact. isbn 9025401686 — 414 blz, linnen, omslag, heel goed, € 15
Alders, J. C. Alders (1944). Ons electrisch laboratorium. Een jongensboek over electriciteit. Amsterdam: Roskam. — 310 blz. halflinnen, omslag beschadigd, naar omstandigheden fraai exemplaar € 15
Alders, J. C. Alders (1938). Jongens en natuurkunde. Eenvoudige proeven, zelf maken van allerlei toestellen. Zutphen: Thieme. — Tweede, vermeerderde druk. 277 pp. linnen, fantastische conditie ook al ontbreekt nu het omslag € 25
Alders, J. C. Alders (1938). Jongens en techniek. Schepen - havens - kranen - kanalen - sluizen - bruggen - centrifugaalpompen. Zutphen: Thieme. — tweede, vermeerderde druk. 250 blz halflinnen, € 15
Basalla, George Basalla (1988). Geschiedenis van de technologie. Aula. Utrecht: Het Spectrum. isbn 9027430705 — 288 pp. pocket, als nieuw € 12
Bleekrode, S. Bleekrode (1938). Algemeene en bijzondere technologie. Een handboek tot een wetenschappelijke en praktische kennis van handwerken, ambachten, kunsten, manufakturen en fabrijken, volgens derzelver tegenwoordigen toestand. In twee delen met platen. Alleen het Eerste stuk (tekst). Leer der krachten, van levende wezens en van het water. Groningen: P. S. Barghoorn. — 468 + viii blz., gebonden (rug in stukken gebroken), ex lib, overigens tekst schoon (De inhoud van het tweede stuk: Over de kracht van de lucht, van de warmtestof en van den stoom; Bij de algemeen technologie hoort waarsc hijnlijk een afzonderlijke atlas.) € 60
Bogers, L. J. J. Bogers & Th. G. D. Stoelinga (1938/1959). Leerboek der natuurkunde (in twee ronden). Deel I - eerste ronde. Tjeenk Willink. — zesde druk, 322 blz. linnen, titelblad is gevouwen geweest, op p. 316-322 enkele onderstrepingen in rode balpen, overigens schoon € 20
Bosch, A. ten Bosch (1911). Theoretische beschouwingen over gelijk- en wisselstroom. De electrotechnische school deel I. Amsterdam: Van Mantgem & De Does. — derde druk 1911, 312 blz. linnen. groot octavo, voorplat en rug minder mooi, bladzijden schoon, € 15
Bosch, A. ten Bosch & H. Benes (1918). Meer uitgebreide theoretische en practisch beschouwingen over gelijk- en wisselstroom. De electrotechnische school deel V. Amsterdam: N.V. Uitgeversmaatschappij, voorheen Van Mantgem & De Does. — 423 blz. linnen. groot octavo, rug minder mooi, bladzijden schoon, € 20
Casimir, H. B. G. Casimir (1983). Het toeval van de werkelijkheid. Een halve eeuw natuurkunde. Amsterdam: Meulenhoff Informatief. isbn 9029098376 — 415 pp. vierde druk 1987, paperback, near mint, € 10
Davies, Paul Davies (1988/1990). Blauwdruk van de cosmos. Het scheppend vermogen van de natuur bij de ordening van het heelal. Contact. isbn 9025468608 — 246 pp. paperback, als nieuw, € 7
Commissie Lange Termijn Milieubeleid (1990). Het milieu: Denkbeelden voor de 21e eeuw. Zeist: Kerckebosch. — 626 blz. paperback, in ongelezen staat, € 10
Crick, Francis Crick (1988/1989). Geniaal gekkenwerk. Een persoonlijke visie op wetenschappelijke ontdekkingen. Aramith uitgevers. isbn 9068340530 — 187 pp. softcover, als nieuw, € 10
Doornenbal, P. Doornenbal & F. W. Nijhof (1935). Leerboek der natuurkunde. Eerste deel. W.E.J. Tjeenk Willink. — 2e druk 222 blz ingenaaid, recensie-exemplaar € 20
Gerrits, G. C. Gerrits (1939, 1941). Leerboek der natuurkunde. Brill. — 3 delen, linnen, 22e, 18e, 17e druk resp., 249 + 227+254 blz, ingevoegd overzicht deel I 22 blz (lichte beschadiging), idem deel II 27 blz, idem deel III 24 blz., het linnen heeft kleine beschadigingen aan het uiteinde van de ruggen, deel I een kleine beschadig (haaltje in het linnen) op het voorplat, deel II in bruin linne, deel I en III in grijs linnen, bladzijden schoon en strak, bijzonder mooie set € 100
Groot, H. Groot (1950). Kometen en vallende sterren. Meulenhoff. — 1e druk, 190 blz., linnen bruin gevlekt, omslag enige slijtage, inhoud gaaf, € 10;
Haan J. de Haan (1940) Eenvoudige natuurkunde. Magnetisme en electriciteit. ‘De technische boekhandel’ Stam. — linnen 76 blz. met telkens aantekenbladzijden (dus totaal ca 150 blz), waarvan sommige zijn gebruikt. (voor de MTS, leerstof gebruikt op de MTS Rotterdam € 20
Haas, M. de Haas (1902/1909). Natuurkundige vragen en vraagstukken ten gebruike aan de Technische Hoogeschool te Delft. Delft: Waltman. — 2e, herziene en vermeerderde, druk 1909, ingenaaid, 99 blz., + vervolg 13 blz, 1912, ex-lib, overigens is de tekst schoon € 10
Haas, M. de Haas (1919). Practische oefeningen in de natuurkunde voor aanstaande technologen. Leidraad bij het onderwijs aan de Technische Hoogeschool te Delft. Delft: Waltman. — vierde druk 204 blz. linnen, rug iets ingescheurd, inhoud schoon en strak € 25
Hufen, J. A. M. Hufen (z.j.!). Instrumenten in het technologiebeleid. Proefschrift RU Leiden. + stellingen — paper, schoon € 10
Jansen, Paul L. Jansen (ongedateerd, voor of in 1942). Wij bouwen bruggen. Amsterdam: Andries Blitz. — Omslagtekening G. Hagemeyer, 264 blz. ca 60 foto's, gebonden, rug gebruind, lichte slijtage, ex-libris en naam, overigens bladzijden schoon op lichte roestigheid na, € 15
Jeans, Sir James Jeans (1936). Het heelal, zijn bouw en zijn vraagstukken. Leopold. — 3e druk 282 blz., linnen, stofomslag draagt de sporen van de tijd, exlibris binnenkant voorplat, overigens pagina's schoon en strak, € 10
Laue, Max von Laue (1950). Geschiedenis der natuurkunde. Stols. — 175 blz. klein octavo, linnen, omslag, bladzijden schoon — € 15
Het tussenrapport. Maatschappelijke discussie energiebeleid Den Haag, 1983. — 200 blz quarto, bladzijden schoon en strak, € 10
Marée, Piet Marée (Bewerking) (z.d., 4e druk). Tom Tit. 100 natuurkundige proeven, opnieuw bewerkt. Amsterdam: Becht. — 202 blz. linnen, ex-lib maar bladzijden schoon en strak € 10
Osinga, J. Osinga & J. W. Maaskant (1982). Handboek elektronische meetinstrumenten. Kluwer Technische Boeken bv. isbn 9020115278 — 429 blz. gebonden, tekst strak en schoon € 25
Schierbeek, A. Schierbeek (1923). Van Aristoteles tot pasteur. Leven en werken der groote biologen. Amsterdam: Versluys. 479 blz. blauw halflinnen, bladzijden schoon, € 10
J. W. Schot en anderen (1998). Techniek in Nederland in de twintigste eeuw. I. Techniek in ontwikkeling; waterstaat; kantoor en informatietechnologie. Stichting Historie der Techniek / Walburg Pers. isbn 9057300362 — 400 blz. gebonden, omslag, als nieuw € 25
J. W. Schot en anderen (2000). Techniek in Nederland in de twintigste eeuw. III. Landbouw; voeding Stichting Historie der Techniek / Walburg Pers. isbn 9057300664 — 442 blz. gebonden, omslag, als nieuw € 25
Swart, Jacob Swart (1856, 3e). Handleiding voor de praktische zeevaartkunde. Amsterdam: Wed. G. Hulst van Keulen. — 465 pp. 5 uitslaande platen, gebonden halfleer zwaar beschadigd, ex-lib € 50
Tinbergen, Niko Tinbergen (1958/1974). In 't vrije veld. Aula 611, isbn 9027453675 — 278 pp. rijk geïllustreerd, rug gekreukt, bladzijden schoon, € 5
Vaes, F. J. Vaes (1907). Graphische voorstellingen en de beginselen der differentiaal- en integraalrekening. Haarlem: P. Visser. — 176 blz. ingenaaid, ex lib, zwaar beschadigd maar bladzijden schoon € 20 (o.a. voor leerlingen HBS en gymnasium)
Woudenberg, A. Woudenberg (ongedateerd). Buiten de bandijken (Rivierwerken c.a.). Amsterdam: N.V. Uitgevers-Maatschappij voorheen Van Mantgem & De Does. — 578 + xxvi blz. plus uitslaande figuur, linnen, band verkleurd en enige slijtage, exlibris, stempel op vrij voorblad, stukje uit titelblad gesneden (nog weer een andere vroegere eigenaar?) € 15
Babinet, M. Babinet (1858). Études et lectures sur les sciences d'observation et leurs applications pratiques. Cinquième volume [l'astronomie, météorologie]. — Paris: Mallet-Bachelier. — 284 pp. broché waf (loose, ex-lib) — € 20
Born, Max Born (1975). Mein Leben. Die Erinnerungen des Nobelpreisträgers. Nymphenburger Verlagshandlung. isbn 3485002046 — 400 pp. cloth, no dj, fine € 15
Frieß, Peter Frieß & Peter M. Steiner (Her.) (1995). Forschung und Technik in Deutschland nach 1945. Deutsches Museum Bonn. Deutscher Kunstverlag. — 550 pp. richly illustrated, ca. 250 full page color plates, quarto paperpack with dj, insides clean and tight € 25
Gutsch, Julius Gutsch (1909). Die Baukunde unter spezieller Berüchsichtigung der Baufestigkeit. Ein Lehrbuch zur Selbstunterricht, für Maschinenbauschulen und zum Gebrauche in der Praxis. Wien und Leipzig: A. Hartleben's Verlag. — 135 pp. hardcover (not original), rare, not a library book (Die Baukunde (1-34) - Tabellen (35-109) - Die Festigkeitsberechnungen (85-110) - Praktisch ausgeführte Rechenbeispiele (110-131)) € 30
Herz, Norbert Herz (1905). Geodäsie. Eine Darstellung der Methoden für die Terrainaufnahme, Landvermessung und Erdmessung. Mit einem Anhange: Anleitung zu astronomischen, geodätischen und kartographischen Arbeiten auf Forschungsreisen. Leipzig und Wien: Deuticke. — ix + 417 S., 3 Steindrucktafeln, 280 Figuren. Broschiert. Ex-lib, Rückenseite fehlt, € 30
Lindgren, Uta Lindgren (Her.) (1996). Europäische Technik im Mittelalter. Tradition und Innovation. Berlin: Mann. isbn 3786117489 — 642 pp cloth, dj, near mint € 90
Lindner, Helmut Lindner (1986). Elektromagnetismus als Triebkraft im zweiten Drittel des 19. Jahrhunderts, dargestellt am Beispiel der Arbeiten von Moritz Hermann Jacobi (1801-1874) und Johann Philipp Wagner (1799-1879). Berlin. Dissertation Technische Universität. — softcover, insides clean and tight € 30
Luther, R. Luther & K. Ostwald (1910). Ostwald-Luther Hand- und Hülfsbuch zur Ausführung physiko-chemischer Messungen. Verlag von Wilhelm Engelann. — this is the 3rd edition, 573 pp. cloth, no dj, name on title page, near fine € 25
Tuyll, R. C. van Tuyll van Serooskerken (1823). Latitudine, ex observatis duabus astrorum altitudinibus computanda. Utrecht: J. Altheer. — 85 pp., 1 plate, octavo, original boards, thesis including theses, insides clean (not a library copy, no annotations) € 80
Wernicke, Ad. Wernicke (1900, 1901). Lehrbuch der Mechanik in elementarer Darstellung. Erster Teil 1. Abteil; Erster Teil 2. Abteil. — Braunschweig: Friedr. Vieweg. — together 809 pp. cloth, name on title pages, ex-lib, otherwise insides clean and tight, € 70
For ordering and conditions of sale click here
http://www.benwilbrink.nl/antiquarian_books/sciences.htm